Nano impregnace Isokor® - Šetrné čištění a údržba

Cleaner a LM

Isokor® Cleanr a LM

Cleaner a LM
Cleaner

Cleaner

IsoKor® Cleaner je čistící a odmašťovací prostředek vhodný na všechny typy skla a glazurované keramiky. Je ideální pro čištění a odmaštění povrchů, které se budou ošetřovat přípravkem IsoKor glass, Lotos. Rovněž je skvělý pro odstraňování starých dálničních známek z autoskla jakož i jiných nežádoucích prvků na skle. Je vynikající na údržbu, čištění velmi zamaštěných a znečištěných skleněných a keramických povrchů v domácnosti i v průmyslu.
Vlastnosti ošetřeného povrchu / oblast použití
  • Odmaštění
  • Čištění textilu, sedaček, kůže
  • Odstranění žvýkaček
  • Odstranění nálepek, lepidla
  • Odstranění dálničních známek
Nanášení / aplikace
IsoKor® Cleaner před použitím promícháme třepáním po dobu cca 15 sec. a použijeme následovně: přípravek nastříkáme na menší plochu stlačováním rozprašovače na nádobě. Po nastříkání přípravek rozetřeme po povrchu čistou suchou měkkou utěrkou (papírovou, bavlněnou a pod.) A následně vyleštíme do čista. V případě, že jsou na povrchu zaschlé hrubší nečistoty, tyto odstraníme mechanicky a pak použijeme IsoKor cleaner.
Složení: Směs rostlinných esencí a extraktů ve vodě.

LM

Přípravek ISOKOR LM je určen na odstranění vodního kamene. Jeho optimální složení zajistí odstranění vodního kamene a tím i převážné části nečistot, protože ty jsou vázány především na vodní kámen. POZOR!!! Není vhodný na kovy vyjma nerezu a chromu, dále není vhodný na gumu, textil, kůži, dřevo a silně nasákavé minerální povrchy (beton, vápenec, mramor, atd... ).
Vlastnosti ošetřeného povrchu / oblast použití
  • Odmaštění
  • Čištění skla, karosérií
  • Odstranění vodního kamene
  • Odstranění nálepek, lepidla
  • Odstranění dálničních známek
Nanášení / aplikace
IsoKor® LM před použitím promícháme třepáním po dobu cca 15 sec. a použijeme následovně: přípravek nastříkáme na menší plochu stlačováním rozprašovače na nádobě. Po nastříkání, přípravek rozetřeme po povrchu čistou suchou měkkou utěrkou (papírovou, bavlněnou a pod.) A následně vyleštíme do čista. V případě, že jsou na povrchu zaschlé hrubší nečistoty, tyto odstraníme mechanicky.
Složení: Voda, směs kyselin, tenzidy, aditiva.
Spotřeba: cca 100 - 300 ml / m² v závislosti od znečištění podkladu.
Skladování
24 měsíců od data výroby v uzavřených původních obalech při teplotách 5 - 35 ° C, nevystavovat přímému slunečnímu záření, chránit před mrazem. Po otevření výrobek dále skladujte jen v dobře uzavřených nádobách nejvýše 6 měsíců.
Technický list Cleaner.pdf Technický list Cleaner.pdf
Size : 291.749 Kb
Type : pdf
Isokor Cleaner - KBU.pdf Isokor Cleaner - KBU.pdf
Size : 35.123 Kb
Type : pdf
Technický list LM.pdf Technický list LM.pdf
Size : 326.145 Kb
Type : pdf
LM - KBU.pdf LM - KBU.pdf
Size : 84.564 Kb
Type : pdf

© Copyright AZ-Reko®