Nano impregnace Isokor® - Chytré ošetření skla, keramiky, plastu a kovu

Isokor® Polisher

Polisher
New Polisher

Polisher

IsoKor Polisher je univerzální Nanotechnologický přípravek určený na ochranu a vyleštění kovů, plastu, skla a keramiky i různých lakovaných povrchů. Vysokou účinnost ochrany nanočásticemi přípravek dosahuje díky očištění ošetřovaného povrchu přírodními čistícími prostředky CLEANER home (koncentrát). Cleaner home (koncentrát) kromě spolehlivého vyčištění, odstranění i tenkou vrstvu zoxidovaného povrchu a ideálně připraví povrch na navázání nanočástic Polisher. Tím při nízkých nákladech dosáhneme mimořádně kvalitní ošetření povrchu.
Polisher odpuzuje vodu, brání pevnému navázání nečistot na povrch z okolního prostředí. Usnadňuje údržbu a čištění ošetřeného materiálu. Je chemický a tepelně odolný (do 240C °). Vytváří na povrchu krásný diamantový lesk a mimořádně prodlužuje životnost materiálu. Vydatnost přípravku při prvním ošetření povrchu je cca 1litr na 100m². Při následné údržbě 1litr na 300m². Přípravek je možné vyrobit na požádání iv antibakteriální verzi s dlouhodobým účinkem.
Polisher na stabilním podkladu dosáhne životnost několik měsíců až let. Poškodit ho může jen mechanické zatížení. V reálných podmínkách běžného života je vhodné přípravek používat častěji. Na automobilech 2x do roka. Stejně na sprchových koutech, v kuchyních a všude tam, kde jsou ošetřeny plochy vystaveny větší mechanické a chemické zátěži. Každým opakovaným použitím Polisher zdokonaluje ochrannou vrstvu a ošetřený materiál si zachová během celé životnosti nádherný neopakovatelný vzhled novosti a čistoty.

Vlastnosti ošetřeného povrchu / oblast použití

  • Silný odpudivý efekt vůči vodě a olejům
  • Výrazné snížení přilnavosti nečistot a vodního kamene
  • Účinná samočisticí schopnost od nečistot při každém dešti – lotosový efekt
  • Naprostá zdravotní nezávadnost (ošetřený povrch může přijít do styku s potravinami)
  • Lidským okem neviditelná vrstva zušlechtí povrch skla a výrazně zlepší jeho vlastnosti, je odolná vůči UV záření a oděru
  • Odolnost vůči změnám teploty (odolá trvalé teplotě až do 230°C),vysoká chemická odolnost (až do pH = 14)
Nanášení / aplikace
Prostředek před použitím je nutné protřepat cca 5 sekund. Povrch musí být před aplikací čistý, suchý a odmaštěný. Po běžném umytí povrchu saponátem a opláchnutí vodou je nejvhodnější použít k odmaštění IsoKor® Cleaner. Přípravek IsoKor® Glass Profi nastříkejte na sklo při teplotě v rozmezí 5-30°C a bavlněnou nebo papírovou utěrkou jemně vyleštěte. Aplikujte po malých plochách. Průmyslově je možné přípravek nanášet stříkáním. Přesný technologický postup pro průmyslovou aplikaci dodává výrobce na požádání. Během aplikace nesmí přijít přípravek do kontaktu s vodou nebo vlhkostí. Účinné látky přípravku se na ošetřený povrch chemicky vážou - reakce je zcela ukončena za 24 hodin. Během této doby doporučujeme nevystavovat ošetřený povrch působení mechanických nebo chemických faktorů.
Složení: Isopropanol, modifikované hybridné látky, aditiva.
Spotřeba: 100 ml/10 - 20m2.
Doba schnutí a zrání
Schnutí je téměř okamžité, po 1 hod. je reakce ukončena a ošetřený materiál lze běžně používat.
Skladování
24 měsíců od data výroby v uzavřených původních obalech při teplotách 5 - 35 ° C, nevystavovat přímému slunečnímu záření, chránit před mrazem. Po otevření výrobek dále skladujte jen v dobře uzavřených nádobách nejvýše 6 měsíců.
Isokor Polisher - KBU.pdf Isokor Polisher - KBU.pdf
Size : 107.531 Kb
Type : pdf
 

© Copyright AZ-Reko®